Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2015

12 Mayıs 2015 Salı, 13:41
Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2015

Orman Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamasında daimi ve süresiz işçi alacağını açıkladı.

Orman Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı 2015

Orman Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamasında daimi ve süresiz işçi alacağını açıkladı. Açıklamasında alacağı işçilerin süresiz olarak çalışacağını belirten Orman Genel Müdürlüğü kısacası herhangi bir sözleşmenin olmadığını belirtiyor.  Toplamda 11 kişiye iş verecek genel müdürlük her bölge için farklı ayrımlar yapmıştır.

Alınacak olan personel sayısı ise şu şekilde olacak:

ANKARA

– Dozer Operatörü: 4 KİŞİ,
– İş Makinesi Operatörü: 1 KİŞİ.

SAKARYA

– Dozer Operatörü: 2 KİŞİ,
– Ekskavatör Operatörü: 1 KİŞİ,

ŞANLIURFA

– Dozer Operatörü: 1 KİŞİ,

ESKİŞEHİR

– İş Makinesi Operatörü: 2 KİŞİ.

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır. Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday; ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen kadrolar için 2014 KPSS puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından, en az ilköğretim diploması talep edilen kadrolar için ise noter huzurunda çekilen kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR ilanında belirtilecek ve ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

– Öğrenim belgesi,
– Adli sicil kaydı,
– Nüfus cüzdanı,
– 2014 KPSS sonuç belgesi,
– Operatör belgesi,
– Askerlik durum belgesi (terhis, tecil ya da muaf gibi) istenen belgeler arasındadır. Bu belgeleri zamanında getirmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaklardır. Operatör olarak işe başlayan işçilerin deneme süresi 30 gün olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir. Sözlü sınavda başarılı olup, operatör olarak işe başlatılacak adaylar atandığı işyerinde en az 5 yıl çalışacak ve bu süre içinde tayin isteyemeyecektir.

Sözlü sınav ile ilgili tarih, saat ve yer bilgisi www.ogm.gov.tr adresi üzerinden adaylara duyurulacaktır. Sınav ile ilgili diğer tüm ayrıntıları kılavuz üzerinden öğrenebilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.