MKE KPSS Şartı Olmadan Lise Mezunu Personel Alım İlanı

03 Ağustos 2016 Çarşamba, 11:07

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından iki ayrı ilanla 130 sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu  MKE Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü ‘nün sürekli işçi alımı yapacağına dair ilan duyuruları Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasından yayımlandı.


MKE Personel Alımı için İki İlan Verdi


Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından iki ayrı ilanla 130 sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu. Söz konusu ilanlarda Kurumun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’daki işyerleri ile MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere Lise ve dengi okullardan mezun sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu.  


Başvuru İşlemleri Nereden Yapılacak?


Makine Bakım Onarım, Hidrolik-Pnömatik ,  Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık,  Kaynakçılık , Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü , Endüstriyel Bakım Onarım , Endüstriyel Kontrol , Betonarme Yapı Sistemleri gibi alanlarda çalıştırılması planlanan adayların ilgili personel alımı için başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri


Başvurular 3 Ağustos 2016 – 12 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak. İşçi alım ilanlarına aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.