Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2016

28 Ocak 2016 Perşembe, 17:22

Milli Savunma Bakanlığı personel alımlarına devam ediyor. Ankara Lojman Bakım Onarım Destek Komutanlığında istihdam edilmek üzere Sürekli İşçi Alımında bulunulacaktır. Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2016

Sürekli işçi alımı yapacak olan Milli Savunma Bakanlığı, bu ilanı İŞKUR Vasıtasıyla yaptığı için dikkat edilmesi gereken Profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar ve Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlarda da başvurabilir.

Milli Savunma Bakanlığı’nın yayınladığı bu ilanda  Elektrikçi kadrosunun boş olduğunu görüyoruz. Milli Savunma Bakanlığı sürekli işçi alımına ara ara ilana çıkarak devam etmektedir.

İşe alınacak olan personel 2 kişi olacak olup, bu kişiler Elektrikçi kadrosunda olacaktır. Alıma başvurmak isteyen kişiler KPSS den en az 60 almış olmalı ve bir yıllık iş deneyimlerinin olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunan ve başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin SGK kuruluşundan alması gereken Elektrikçi mesleğinde çalıştırılmasında sakınca bulunmadığına ilişkin sağlık kurulu raporu getirmesi istenecektir. 

İŞKUR tarafından verilmiş olan ilan tarihi 27.01.2016 olup, son başvuru tarihi 5 Şubat 2016’dır.

İLANIN TAM METNİ İÇİN TIKLAYIN.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.