Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

13 Nisan 2015 Pazartesi, 13:56

Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı

Sürekli işçi alımı yapan bakanlık, bu süreç içerisinde adayların bazı hususlara dikkat etmesinin de altını çiziyor. Sürekli alım yapacağı için Milli Savunma Bakanlığı’nın yayınladığı bir genelde işçi alımlarında teknik işçilerin daha çok alınacağını belirten bakanlık daha birçok bilgi vermiştir. Bunlara bakacak olursak karşımıza şunlara çıkmaktadır.

İşe alınacak olan personel 1 kişi olacak olup, bu kişi Elektronik Teknisyeni olacaktır. Alınacak olan kişi 3 aylık deneme sürecinden geçirilecek ve eğer memnun kalınırsa devam edilecektir. Gelecek olan kişinin araç gereç ve ekipman da bulunan arızalı devrenin önce direncini ve voltunu ölçmek, arızayı gidermek veya arızalı ekipmanı sökerek atölyede monte etmek, parçalamak tek tek kontrol etmek arızalı parçayı ayırmak, tamirini yapmak son kontrolünü yapmak testlere tabi tutmak gerekli ayarları yaparak randımanlı bir şekilde çalışmasını sağlamak gibi işler yapması beklenmektedir.

Başvuruda bulunan ve başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin SGK kuruluşundan alması gereken Elektronik Teknisyen mesleğinde çalıştırılmasında sakınca bulunmadığına ilişkin sağlık kurulu raporu getirmesi istenecektir.

Başvuru eğer talep sayısının 3 katını geçer ise noter huzuruna çekiliş yapılacaktır. İŞKUR tarafından verilmiş olan ilan tarihi 13.04.2015 olup, kura merkezi İzmir olacaktır.

Kura tarihi: 08.05.2015
Kura Yeri: 44’ünci Bakım Merkezi Komutanlığı Yenişehir / İzmir
Kura Saat Dilimi: 14.00

İLANIN TAM METNİ İÇİN TIKLAYIN.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.