Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı 2016

17 Mart 2016 Perşembe, 14:47
Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı 2016

Devlet Personel Başkanlığı Lüleburgaz Belediye Başkanlığı'na yönelik bir ilan yayınladı. Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı 2016 yayınlandı.

DPB, tarafından yayınlanan bir ilana göre Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Geçici İşçi alımı gerçekleştirecek. Alınacak olan personeller geçiçi işçi konumunda (mevsimlik) çalışacaklardır. Alınacak olan personeller görev süreleri boyunca tam zamanlı olarak çalıştırılacaktır. Adayların ilana başvurabilmeleri için; belirlenen tüm şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

İlandaki tüm şartları taşımayanların; adaylık işlemleri başlatılamayacaktır. Ayrıca tüm adaylar belirtilen şartlara uygunluğunu ibraz edecek belge ve evrakları düzenlemek veya ibraz etmekle yükümlüdür.

Alınacak Personel Sayısı: 4 Personel

Alınacak personel meslek bilgisi: Kasiyer

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Geçici İşçi Alım İlanı 2016’ya göre alım yapacak olan Lüleburgaz Belediye Başkanlığı adaylarda KPSS 94 puan türü üzerinden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. 2014 yılı KPSS puanları üzerinden adaylık işlemleri yürütülecek olup, 60 puan şartına uygun olmayan adayların da başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar www.dpb.gov.tr adresinde yayınlanan bildiriye bakabilirler.

Başvuruda bulunacak olan adayların en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması gerekmektedir. Yabancı okullardan mezun olan kişilerin de denkliğini belirten belge veya dökümanları da ibraz etmesi zorunludur. İbrazı gerçekleştiremeyen kişilerin adaylık işlemleri başlatılamayacaktır.

İlana başvurusu tamamlandıktan sonra bir adayın başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilirse, başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yapılacak olan alıma yönelik erkek adaylarda askerliğini yapmış veya askerlikle ilişiğinin olmaması şartı aranmaktadır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.