Korgan Belediyesi Greyder Operatörü Alım İlanı 2016

17 Mart 2016 Perşembe, 09:12
Korgan Belediyesi Greyder Operatörü Alım İlanı 2016

Yayınlanan ilana göre greyder operatörü meslek kolundan personel alımı gerçekleştirilecek. Korgan Belediyesi Greyder Operatörü Alım İlanı 2016 açıklandı. Alınacak olan işçiler greyder operatörü meslek kolundan olup, tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Alınacak olan işçilerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Talep şartlarına uygun olduğunu düşünen adayların ilanın yayına girdiği tarihten itibaren 10 günlük bir başvuru süreleri bulunmaktadır.

İlana başvuracak olan adayların, adrese dayalı nüfus sisteminde kayıtlarının yer alıyor olması gerekmektedir. İlan İSKUR’un resmi web sitesi üzerinde duyurulmuştur. Başvuru yapacak adaylar, bağlı bulundukları il/ilçe İSKUR müdürlüklerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Ayrıca adaylar İSKUR’un resmi web sitesi üzerinden de başvurularını yapma imkanına sahipler. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından 29 Mart 2016 günü saat 10.00 itibariyle KORGAN Belediye Başkanlığının Toplantı Salonunda kura çekimi yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların ilanda belirtilen tüm şartları taşıyor olması gerekmektedir. Başvurusu onaylandıktan sonra uygun olmadığı öğrenilen adayların, başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Alınacak meslek kolu: Greyder Operatörü

Son Başvuru Tarihi : 24.03.2016

Kura çekimi : 29.03.2016

Korgan Belediyesi Greyder Operatörü Alım İlanı 2016’ya başvuracak olan adaylar, son başvuru tarihi resmi tatile denk geldiğinde bir sonraki mesai gününün mesai saati sonuna kadar başvuru işlemlerini tamamlayabilecekler.

Daimi görevli olarak çalışılacak greyder operatörü pozisyonuna başvurmak isteyen adayların, adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde mutlaka bulunuyor olması gerekmektedir. Aksi takdir de başvurular yapılamayacaktır.

İlana başvurmak isteyen adaylar; İSKUR’un resmi web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir ve diğer tüm detaylara ulaşabilirler.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.