Koçarlı Sulama Birliği Personel Alım İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 12:29
Koçarlı Sulama Birliği Personel Alım İlanı 2016

Koçarlı Sulama Birliği Personel Alım İlanı 2016'yı duyurdu. İlana ait tüm detaylar isbilgisi.com adresinde. Koçarlı Sulama Birliği Personel Alım İlanı 2016’da yayımlanan bildiriye göre, Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği bünyesine personel alımları gerçekleştirilecektir. Personel alımlarına yönelik tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Alınacak Personel Sayısı:
2

Başvuru Koşulları: Koçarlı Sulama Birliği Personel Alımı İlanı 2016’ya başvuruda bulunmak isteyen adaylar, adreslerinde nüfus müdürlüklerine kayıtlı olmak zorundadırlar. Nüfus müdürlüklerinde kayıtlı olmayan adaylar,başvuru yapamazlar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adaylar, başvurularının geçersiz kılınacağını bilmelidirler.

Başvuru detayları:  Koçarlı-Bağarası Sulama Birliğine yapılacak olan personel alımına yönelik detaylar şu şekildedir; 

Adaylar, başvuru ilanında belirtilen tüm koşulları taşımalıdırlar. Koşulları taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Çalışma şekli: Personel alım ilanına başvuru yapan adaylar, arazi şartlarında çalışacaklardır. İşin gereği nedeniyle; su kanallarının bakım, onarım, organizasyon ve diğer faaliyetlerinde görev alacak, temizlik ve sulama suyuna yönelik yapılacak olan çalışmalara katılma durumu söz konusu olacaktır. Ayrıca ilana başvuracak adaylar, su istihsal ve dağıtım konularında en az 6 ay çalışmış olmalıdırlar. Konuyla alakalı SSK hizmet dökümü istenecektir. Aksi takdir de görev başı yapamayacaklardır.

Mesleki Nitelik:

Nezaretçi ve Ustabaşı – Öğrenme Türü: Pratikten

Kura Tarihi: 25.03.2016 Saat: 10.00-11.00

Adres: Koçarlı/AYDIN  Yenimahalle Serpil Sokak No:8 Birlik başkanlığının görev sahası

İlana son başvuru tarihi 24.03.2016 olarak belirtilmiştir. Bahsi geçen SSK hizmet dökümünü de bu tarihe kadar bizzat adrese giderek elden teslim etmeleri gerekmektedir.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.