Keşap Öğretmenevi Geçici İşçi Alım İlanı 2016

16 Mart 2016 Çarşamba, 09:18

İSKUR tarafından yayınlanan ilana göre geçici işçi istihdam edilecektir.Keşap Öğretmenevi Geçici İşçi Alım İlanı 2016‘ya başvuracak adaylar geçici işçi pozisyonunda çalıştırılacaktır. Başvuruda bulunacak olan adaylar, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının eğitim döneminin 2. dönemine kadar çalıştırılacak olup, Gıda Mühendisi meslek kolundan alınacaktır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen kişiler ilanın yayıma girdiği tarih itibarıyla 10 gün içerisinde başvurularını yapmalıdırlar. Başvuru tarihini geçirmiş olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek, herhangi bir şekilde süre uzatımı mümkün olmayacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların, ilanda belirtilen tüm maddeleri eksiksiz yerine getiriyor olması gerekmektedir. İhtiyaç olduğu belirtilen evrak, belge, döküman vb. hazırlamayan kişilerin de başvuruları yapılamayacaktır. İlana başvurduktan sonra ilana uygun olmadığı tespit edilen kişilerin de adaylık işlemleri sonlandırılacaktır.

Kişilerin ilanda belirtilen tüm şartları kabul etmiş olması gerekmektedir.

İlana başvuru için belirtilen tarih, resmi tatile denk geldiğinde bir sonraki mesai gününün, mesai saati bitimine kadar işlemler yapılabilecektir.

Ayrıca ilana başvuru yapabilmek için KPSS P3 puan türü üzerinden en az 60 puan alınmış olması gerekmektedir.

Alınacak Personel Sayısı: 1

Meslek Kolu: Gıda Mühendisi

İlana başvuruda bulunacak olan adayların, adrese yönelik kayıt sisteminde bulunuyor olmaları gerekmektedir. İlana başvuruda bulunmak isteyen Gıda Mühendisi meslek koluna mensup kişiler, iş başvurularını bağlı bulundukları İSKUR il/ilçe müdürlüklerine veya İSKUR’un resmi web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. Belirtilen tarihlerde görüşmeye, göreve veya mülakata davet edilen kişilerin katılım sağlamaması durumunda adaylıkları silinecek, iş hakları da sonlandırılacaktır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr bağlantısını takip edebilirler.

Son Başvuru Tarihi: 24.03.2016Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.