Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

29 Şubat 2016 Pazartesi, 10:53
Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilen ilanlara göre toplamda 19 işçi alımı yapılacağı bildirildi.Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilen ilanlara göre toplamda 19 işçi alımı yapılacağı bildirildi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan duyurulara göre tüm müracatlar Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016 ilanında alınacak personeller düz işçi olarak çalıştırılacaklardır. İlanlarla ilgili olarak en detaylı bilgiler Karayolları Genel Müdürşüğüne ait internet sitesinde yayınlanacaktır.

ALINACAK PERSONEL
– Engelli İşçi : 10 Kişi
– Eski Hükümlü İşçi: 9 Kişi

ŞARTLAR
– 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
– 18 yaşını tamamlamış olmak,
– Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak,
– Arazi ve her türlü iklim şartlarında çalışabilecek durumda olmak,
– Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
–  Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.

Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016 için Mülakat sınav tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır. İşe alınanlar 79,03 TL. çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır. Engelli Hükümlüler için EKPSS ‘ye ve Eski Hükümlüler için KPSS’ye girmiş olmak gerekmektedir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.