Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor

22 Mart 2016 Salı, 09:18
Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan doğrultusunda 6 engelli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alımı

Belirtilen şartlara uyum sağlayan 6 engelli düz işçi alımı yapılacaktır. İlan bugün itibariyle yayına girmiş olup, 10 gün boyunca yayında kalacaktır. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların dikkat etmesi gereken konular ve başvurular KGM web sitesinde yayınlanacaktır.

Bölge: Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü

İl: Adana

İşyeri: Adana İli İş Yerleri

Meslek Bilgisi: Düz İşçi

En az öğrenim seviyesi: Lise veya dengi okul mezunu

Alınacak İşçi Sayısı: 6 İşçiGENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak

18 yaşından büyük olmak

Bulunan engellerini en az yüzde 40 olmak şartıyla belgelendirici nitelikte raporu bulunmak

EKPSS girmiş olmak şartı aranmaktadır.

Mülakat sınavı ve tarihi adaylara bildirilecektir.

Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor başvuracak olan adayların ücretleri 79.03 TL çıplak yevmiye olarak belirtilmiştir.

Ayrıca belirtilen il ve ilçelerde ikamet eden adaylar başvuru yapabileceklerdir.

İlana başvuruda bulunacak olan adayların; tüm nitelikleri ve şartları taşıması kesin bir dil ile ilanda ifade edilmiş olup, ilan şartlarını taşımayan kişilerin adaylıklarına olanak tanınmayacaktır. Adaylığı tamamlandıktan sonra da eğer uygunluğu görülmeyen adaylar bulunursa, adaylık işlemleri ve bu işlemlerinden doğan hakları da geçersiz sayılacaktır. Tüm adayların bahsi geçen nitelik ve şartları taşıması, kanıtlaması ve ibrazı zorunludur. Aksi takdir de iş haddinden yararlanamayacaklardır.

Başvuru hakkında daha detaylı bilgi için http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?e6b29fe3-414c-44d0-b920-9363b9d6f0e0 bağlantısını takip edebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2016Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.