Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alım İlanı 2016

01 Mart 2016 Salı, 16:33
Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alım İlanı 2016

Karaman İl Özel İdaresi yayınladığı ilan ile geçici statüde çalıştırılmak üzere şoför alımı yapılacağını duyurdu. Karaman İl Özel İdaresi yayınladığı ilan ile geçici statüde çalıştırılmak üzere şoför alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR aracılığı ile verilen ilana göre alınacak personeller Tır- Çekici şoförü olarak çalışacaklardır. Burada en önemli kriter ise ilana başvuru yapacak adayların E veya D sınıfı ehliyete sahip ve SRC5 belgeleri olması gerekmektedir.

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alım İlanı 2016 ilanı için başvuracak adayların Karaman ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Ayrıca en az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır.

ALINACAK PERSONEL
– Şoför: 3 Kişi

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alım İlanı 2016 ilanı için başvurular başlamış olup , ilanın son başvuru tarihi ise 10 Mart 2016 tarihidir. İşe alınacak personeller geçici olarak 6 ay süre ile çalıştırılacaklardır. İlana Başvurmak isteyen adayların Karaman İŞKUR il müdürlüğüne veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşların geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresleri dikkate alınacağından Karaman il merkezinde ikamet eden adayların başvuruları alınacaktır. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Ayrıca alım yapılacak sayının üstünde başvuru olması durumunda alım yapılacak personel 17 Mart 2016 tarihinde Karaman İl Özel İdaresi Yemekhane Salonunda Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.