Kadışehri Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi Alımı başvuruları sona eriyor

16 Mayıs 2016 Pazartesi, 13:42

Kadışehri Belediye Başkanlığı sürekli çalışacak kadrolu işçi alımı yapacağını duyurdu.  Kadışehri Belediye Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresinde 12 Mayıs- 17 Mayıs tarihleri arasında kadrolu 16 işçi alımı yapacağını duyurmuştu. Başvuruların yarın son günü başvuruda bulunacak adaylar için süre kısalıyor.

Adaylar uygulamalı sınava tabi tutulacaktır. Yayımlanan ilan kapsamında, ilana başvuracak olan tüm adayların; ilgili ilan şartlarını taşıması gerekmektedir. İlan şartlarını taşımayan adayların, başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilan niteliklerine uygun olmadığı tespit edilen adayların da kazanılmış adaylık hakları geçersiz sayılacaktır. Bu kapsamda ilanla ilgili yayımlanan kılavuzun incelenmesi gerekmektedir. İlan kılavuzu ve İlan ile ilgili daha önce paylaşılan haberler için TIKLAYINIZ. 


Kadışehri Belediye Başkanlığına Alınacak Personel
İtfaiye Zabıta Memuru: (1 kişi)
Fitil İşçisi: (1 kişi)
Ölçü Tespit Elemanı: (1 kişi)
Zabıta Memuru: (1 kişi)
Tuvalet Temizliği Görevlisi: (1 kişi)
Çöp Kamyon Sürücüsü: (1 kişi)
Rendering İşçisi: (1 kişi)
Kaldırım İşçisi: (1 kişi)
İtfaiye Baş Şoförü: (1 kişi)
Su Arıza İşçisi: (1 kişi)
Hamurkar: (1 kişi)
Atık Toplayıcı: (1 kişi)
Kanal ve Izgara İşçisi: (1 kişi)
Toprak/Zemin Tasfiye İşçisi: (1 kişi)
Su Kanal İşçisi: (1 kişi)
Çöp Tasnif Edici İşçisi: (1 kişi)

Adaylar uygulamalı sınava tabi tutulacaktır. Yayımlanan ilan kapsamında, ilana başvuracak olan tüm adayların; ilgili ilan şartlarını taşıması gerekmektedir. İlan şartlarını taşımayan adayların, başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilan niteliklerine uygun olmadığı tespit edilen adayların da kazanılmış adaylık hakları geçersiz sayılacaktır. Bu kapsamda ilanla ilgili yayımlanan kılavuzun incelenmesi gerekmektedir.

İlan ilgili daha önce paylaşılan haberler için TIKLAYINIZ.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.