İzmit Öğretmenevi Aşçı Alım İlanı 2016

18 Mart 2016 Cuma, 09:58
İzmit Öğretmenevi Aşçı Alım İlanı 2016

İSKUR bünyesinden yayınlanan ilana göre aşçı alımı gerçekleştirilecektir. İzmit Öğretmenevi Aşçı Alım İlanı 2016

İSKUR’un resmi ilanı olan bu ilanda İzmit Öğretmenevi’ne aşçı alımı yapılacaktır. İlana başvuracak olan adayların adrese dayalı nüfus sistemi bünyesinde kayıtlı olmaları gerekmektedir. Kişilerin, başvurularının yapılabilmesi için bahsi geçen nokta önem arz etmektedir, aksi takdir de başvurusu yapılamayacaktır. Alınacak olan aşçıya yönelik bilgiler ise şu şekildedir:

Alınacak olan işçi, tam zamanlı olarak görev yapacaktır. Daha önce kurum ve kuruluşlarda, kamuda veya sosyal tesislerde en az 1 yıl çalışmış olması gerekmektedir. Ayrıca adayların sertifikalı olmaları da tercih sebebi olacaktır. Alınacak olan kişi; aşçı- kebap ve ızgara ustası olarak görev yapacaktır. Sıcak yemek hazırlayacak, kebap veya döner hazırlayabilecek olmalıdır. 

İzmit Öğretmenevi Aşçı Alım İlanı 2016’ya başvuracak adayların, belirtilen nitelikleri ve şartları taşıması gerekmektedir. Ayrıca adaylar taşıdıkları tüm niteliklerini de ibraza zorunludur. İbrazı gerçekleştiremeyen aday veya adaylar, başvurularını tamamlayamayacaklardır.

Ayrıca adaylık işlemleri onaylanan kişilere; varsa uygulanacak olan sözlü/uygulamalı sınavın yeri, tarihi ve adresi belirtilecektir.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunmuş olan adayların adaylık işlemleri iptal edilecektir. Tüm adaylar beyanlarını ibraza zorunludurlar. Bu nedenle gerçeğe aykırı beyan verdiği öğrenilen kişilerin iş hakları sonlandırılacaktır.

Başvuruları tamamlanan adaylar arasında nihai listeye ulaşan kişilere yönelikte kura çekimi gerçekleştirilecektir. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr adresini takip edebilirler. Ayrıca bağlı olunan İSKUR il müdürlüklerinden de başvurularını yapabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 25.03.2016Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.