İnebolu Belediyesi İşçi Alımı 2016

13 Şubat 2016 Cumartesi, 07:54
İnebolu Belediyesi İşçi Alımı 2016

Kastamonuya bağlı İnebolu Belediyesi işçi alımı için ilana çıktı. Kastamonuya bağlı İnebolu Belediyesi işçi alımı için ilana çıktı. İŞKUR Vasıtasıyla verilen ilana göre en az ilköğretim mezunu 1 yıllık deneyime sahip Arıtma Tesisi İşletme Operatörü ve Kar Temizleme Makinası Operatörü alınacaktır. Ön şart olarak başvuracak kişilerin Kastamonu ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

İnebolu Belediyesi İşçi Alımı 2016 ilanına başvurmak için İŞKUR sistemine kayıt olmuş olunması gerekmektedir. Alınacak personel Kar Temizleme Makinası Operatörü ve Arıtma Tesisi İşletme Operatörü olarak çalışacaktır ve Belirsiz Süreli (Daimi) olarak çalıştırılacaktır.

ALINACAK PERSONEL

–  Kar Temizleme Makinası Operatörü :1 Kişi
–  Arıtma Tesisi İşletme Operatörü : 1 Kişi

ŞARTLAR

– Aranan işte en az 1 yıllık deneyimi olmak 
– Aranılan işte Sertikası veya Belgesi Olmak
– En az ilköğretim mezunu olmak

İnebolu Belediyesi İşçi Alımı 2016 alınacak personel kura ile belirlenecektir. (isbilgisi.com)Noter Kurası 25.02.2016 tarihinde saat 10:00 İnebolu Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.