Hava İkmal Merkez Komutanlığı Daimi İşçi Alımı

21 Haziran 2016 Salı, 13:14
Hava İkmal Merkez Komutanlığı Daimi İşçi Alımı

Hava İkmal Merkez Komutanlığı İŞKUR aracılığıyla yayınlamış olduğu ilanda daimi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.Hava İkmal Merkez Komutanlığı daimi işçi alacak.

İŞKUR aracılığıyla yayınlanan ilanda lise mezunu 27 daimi işçi alınacağı belirtildi. 21 Haziran tarihinde başlayan başvurularda son tarih 30 Haziran 2016 olarak açıklandı. Başvurular tüm Türkiye’den yapılabilirken, ilanda KPSS şartı aranmıyor. 

GENEL ŞARTLAR
-Lise ve Dengi Okulların Uçak Bakım Teknisyenliği ve Gövde Motor, Uçak Bakım Teknisyenliği ve Havayolu Teknisyenliği (Gövde Motor), Uçak Gövde Motor, Uçak Motorları veya Uçak Motorları Bakım ve Onarımı bölümlerinin birinden mezun olmak

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor)

ALIM YAPILACAK PERSONEL SAYISI

-27

Hava İkmal Merkez Komutanlığı tarafından alınacak personeller Çevreyolu Kartal Kavşağı Terminal Yanı Eskişehir adresinde istihdam edilecek. 

BAŞVURU

Hava İkmal Merkez Komutalığı Daimi İşçi Alımı İlanına başvurunuzu 21 Haziran-30 Haziran 2016 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm İŞKUR müdürlüklerinden veya İŞKUR resmi sitesinden yapabilirsiniz.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ.

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirebilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.