EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı

01 Aralık 2015 Salı, 22:45
EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı İlanı

Elektrik Üretim A.Ş. vermiş olduğu yeni ilanda çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Toplamda 116 kişilik bir alım yapacak olan Elektrik Üretim A.Ş. aldığı işçiler ile sürekli çalışacaktır. Bununla birlikte aynı zamanda birden fazla il için alım yapacak olan Elektrik Üretim A.Ş. bu illerin listelerini ise aşağıda yer aldığı şekilde vermiştir.

ALINACAK PERSONEL / ŞEHİR VE SAYI

– ARTVİN: 12 Kişi,
– BALIKESİR: 14 Kişi,
– AYDIN: 14 Kişi,
– KAYSERİ: 18 Kişi,
– MUĞLA: 14 Kişi,
– MUŞ: 20 Kişi,
– SİİRT: 6 Kişi,
– OSMANİYE: 4 Kişi,
– HATAY: 4 Kişi,
– AFYON: 6 Kişi.

İş başvurusunda bulanacak olan adaylar 3 farklı kategori içerisinde alınacaklardır. Bu alınacak olan adaylar için 3 farklı şart bulunmaktadır. Bu şartlara ise aşağıda ulaşabilirsiniz.

ŞARTLAR

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilirler. Ayrıca Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)

İlanın tam metni için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.