Et ve Süt Kurumu İşçi Alım İlanı 2016

02 Haziran 2016 Perşembe, 14:35
Et ve Süt Kurumu İşçi Alım İlanı 2016

Et ve Süt Kurumu kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 3 işçi personel alacağını belirtti. Et ve Süt Kurumu, İşkur aracılığı ile yayınladığı ilanında işçi alımı yapacağını duyurmuştur. 

Et ve Süt Kurumu İşçi Alım İlanı 2016 ilanı için KPSS şartı aranmamaktadır. İlana İŞKUR sistemine kayıtlı kişiler başvurabilirler. Et ve Süt Kurumu 3 Sürekli İşçi Alacaktır.ALINACAK KİŞİ
– İşçi:3 Kişi

ŞARTLAR
– BULAŞICI HASTALIĞI BULUNMAMAK
- TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR OLDUĞUNU SAĞLIK KURULU RAPORU İLE BELGELEMEK

– MEB, EBK VE İŞKUR TARAFINDAN DÜZENLENEN ET İŞÇİLİĞİ VE KASAPLIK EĞİTİMİNDEN (SEKAP) SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK VEYA TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞLERDE ÇALIŞTIRILACAKLARIN MESLEKİ EĞİTİMLERİNE DAİR YÖNETMELİKTE YER ALAN MESLEKİ EĞİTİM BELGELERİNDEN BİRİSİNE SAHİP BULUNMAK VEYA ET ENDÜSTRİSİ ÖĞRENİMİ GÖRMÜŞ OLMAK

BAŞVURULAR

Et ve Süt Kurumu İşçi Alım İlanı 2016 ailanı için başvurular 1 Haziran 2016 tarihinde başlamış olup, 10 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecektir. Noter kurası 15 Haziran 2016 tarihinde Sakarya Et Kombinası Müdürlüğünde saat 14:00 da gerçekleştirilecektir.


DETAYLAR

* Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. 


* Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 


– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 

– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.