Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı

30 Haziran 2016 Perşembe, 17:05
Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu çok sayıda daimi kamu işçisi alacak.

Et ve Süt kurumu çok sayıda daimi kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.

İşkur aracılığıyla alım yapılacağını duyuran Et ve Süt Kurumu geçtiğimiz günlerde de alım yapmıştı. 2016 yılında çok sayıda personel alan Kurum, yılın ikinci yarısında da alımlarına devam edecek. Et ve Süt Kurumu 10 adet daimi işçi alımı gerçekleştirecek. Et ve Süt kurumu 7 Kasap, 3 şoför alımı gerçekleştirecek. Alınacak kasaplar Denizli Et Kombinası Müdürlüğünde, şoförler ise Diyarbakır Et Kombinası Müdürlüğünde istihdam edilecek.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-Kasap
-Şoför

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-Diyarbakır
-Denizli

GENEL ŞARTLAR
-En az ilkokul mezunu olmak
-Şoförler için D veya E sınıfı sürücü belgesine ve SRC belgesine sahip olmak
-Kasaplar için MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifikasına sahip olmak ya da kasaplık (ustalık veya kalfalık) belgesine sahip olmak

BAŞVURU
30 Haziran 2016 tarihinde başlayan Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı 11 Temmuz 2016 tarihinde sona eriyor. Başvurular İŞKUR il, şube müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sitesinden gerçekleşiyor.

Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.

Tüm kamu ve ekonomi haberleri, özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.