Elazığ Polisevi İşçi Alım İlanı 2016

09 Mart 2016 Çarşamba, 12:51

Elazığ Polisevi İşçi Alım İlanı 2016, Elazığ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından duyurulmuştur. Elazığ Polisevi İşçi Alım İlanı 2016, Elazığ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından duyurulmuştur. Aday olarak başvuracak kişiler, tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.


Genel açıklamalar ve notlar:

Elazığ Polisevi İşçi Alım İlanı 2016’ya başvuracak adayların başvurularını 08 Mart 2016 tarihinden itibaren 10 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. İlana başvurularını gerçekleştirmek için İl veya İlçe hizmet noktalarından veya İŞKUR’un internet adreslerinden gerçekleştirebilirler. İlana başvurularını gerçekleştiren adayların, gerçeğe aykırı beyan vermeleri durumunda adaylık işlemleri iptal edilir. Adaylık başvurularının ardından sahte bilgi verdiği tesbit edilen kişilerinde adaylıkları geçersiz sayılacaktır.

Adayların; mesleki yeterlilik, eğitim belgesinin gösterir eğitim durum belgesi, öncelik şartları veya yabanci dil şartı gibi koşulları gerçekleştirebileceklerini  sözlü veya yazılı olarak yapılan sınavdan önce ilanı verem kuruma belirtmek zorundadır.

Elazığ Polisevi İşçi Alımı başvuruları sonucunda adayların sıralamaları en yüksek puan alan adaydan en az puan alan adaya giden çizgi ile şekillenecektir.İlana başvuru yapan adayların var ise öncelik durumlarını belirtmeleri gerekmektedir. Belirtilmeyen durumlarda bir sonraki adaya hak tanınacak, öncelik hakkı geçersiz sayılacaktır.Elazığ Polisevi İşçi Alım İlanı 2016 ilanı yapan kurum tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Başvuru yapacak kişilerin KUAFÖR USTALIK BELGESİ olması gerekmektedir.

Kura Tarihi ve Yeri :

Polis Evi Müdürlüğü – 28.03.2016 / 09.00-18.00

Çalışma Adresi: ŞEHİT KORGENERAL HULUSİ SAYIN CAD. ÇAYDA ÇIRA MAH. NO:70

ELAZIĞ MERKEZ

Toplam Açık İş Sayısı: 1
Süre:
Daimi
Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.