Eğirdir Boğazova Sulama Birliği İşçi Alımı 2015
Ana Sayfa İşçi Alımı 17 Şubat 2015 11:17:33

Eğirdir Boğazova Sulama Birliği İşçi Alımı 2015

Eğirdir Boğazova Sulama Birliği İşçi Alımı 2015

Eğirdir Boğazova Sulama Birliği İşçi Alım İlanıEğirdir Boğazova Sulama Birliği İşçi Alımı 2015

EĞİRDİR BOĞAZOVA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI

PERSONEL ALIM İLANI

09.08.2009 tarih ve27314 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usül ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Birliğimiz bünyesinde idari ve mali işler biriminde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanı belirtilen pozisyona 1 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR

1-) 2527 Sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye ‘de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde çalışabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2-) 18 Yaşını tamamlamış olmak.

3-) Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümlüler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile, Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS 3 puan türünden 80 ve üzeri puan almış olmak.

5-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

6-) Görevini devamlı yapmasına engel bir durum olmamak.

7-) Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca daha önceden görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

😎 İyi düzeyde bilgisayar ve Office Programlarını kullanabiliyor olmak.

9-) Bankacılık işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak.

10-) Personel, SGK, Maliye ve Vergi uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmak.

11-) İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kurum tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

12-) Başvuru yapan adaylardan sınav ( yazılı veya sözlü yöntemlerden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek

Deneyim

Öğrenme Türü

Sayman

Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı

Genel Bölüm Adı

Öğrenim Seviyesi

İstatistik, İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakülteleri

Fark etmez

Lisans

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi

Sınav Adı

Sınav Puan Türü

En az puan Limiti

Sınav Giriş Tarihi

Kamu Personel Sınavları

KPSS

KPSS 3

80

Çalışma Adresi Bilgileri

Yer: Yurt İçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri: Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli, Isparta Merkez.

Diğer Bilgiler

İşveren Türü

Kamu

Toplam Açık İş Sayısı

1

İŞ Sözleşmesi Tipi

Belirsiz Süreli (daimi)

Çalışma Şekli

Tam Süreli

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.