DSİ Yedikır Barajı Sulama Birliği Biçerdöver Operatörü İlanı 2016

17 Mart 2016 Perşembe, 11:27

İlan niteliklerine uygun biçerdöver operatörü alımı yapılacaktır.  DSİ Yedikır Barajı Sulama Birliği Biçerdöver Operatörü İlanı 2016 yayınlanmıştır. İlana başvuracak tüm kişilerin; ilanda belirtilen şartları taşıması ve belirtilen şart&nitelikleri ibraz etmesi de gerekmektedir. İlana başvuracak olan adaylar tam zamanlı olarak görev yapacaklardır. Başvuruda bulunmayı düşünen adaylar için de bazı koşullar sunulmuştur.


Başvuru yapılması için gerekli görülen koşullar: Adayın adrese kayıtlı nüfus sisteminde bulunuyor olması gerekmektedir. Aksi halde başvuru işlemleri yapılamayacaktır. Adayın ilanda belirtilen nitelikleri taşıdığını ibraz etmesi gerekmektedir. İstenilen tüm belge ve evrakların ibrazı zorunludur.

Başvuru yapmak isteyen adaylar bağlı oldukları İSKUR il/ilçe müdürlüklerine giderek veya İSKUR’un resmi web sayfasından başvuru işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Adrese kayıtlı nüfus sisteminde bulunmayan adayların başvuruları yapılamayacaktır.

Alınacak Personel: Biçerdöver Operatörü

Başvuru yapacak olan adayların, ilanda belirtildiği gibi en az 5 yıldır biçerdöver operatörü ruhsatına sahip olması gereklidir. Tüm nitelikleri sağlayamayan adaylar ve bu nitelikleri ibraz edemeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

DSİ Yedikır Barajı Sulama Birliği Biçerdöver Operatörü İlanı 2016’ya başvuru yapacak olan adaylar; belirtilen tarih ve saat diliminde tüm başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Son başvuru tarihinin resmi tatile denk düşmesi durumunda bir sonraki mesai saatinin sonuna kadar başvuru işlemleri yapılabilecektir. Adayların belirtilen başvuru süreleri arasında başvurularını tamamlamış olmaları gereklidir. Başvurusu alınan adaylara; sözlü veya yazılı sınav tarihi yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar;  www.iskur.gov.tr adresinden basvurularını yapabilirler. 

Son başvuru tarihi: 25.03.2016 olarak belirtilmiştir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.