Devlet Malzeme Ofisi Eski Hükümlü Alım İlanı 2016

16 Mart 2016 Çarşamba, 08:49

Duyurulan ilana göre eski hükümlü işçi alımı yapılacaktır.Yayınlanan ilan doğrultusunda, DMO (Devlet Malzeme Ofisi) Basım İşletme Müdürlüğü eski hükümlü personel alımı gerçekleştirecektir. İlana başvuru yapmak isteyen adayların; ilanın yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir. İlana başvuracak olan adaylar ilan şartlarında belirtilen nitelikleri taşımak, taşıdıklarını da ibraz etmek durumundalar. İlana başvurusu onaylanmış ancak başvurudan sonra ilan niteliklerini taşımadığı tespit edilen kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Devlet Malzeme Ofisi Eski Hükümlü Alım İlanı 2016’ya başvuracak adayların görevlerini yapmaya engel olabilecek bir rahatsızlığının bulunmaması gerekmekte olup, ilgili kamu sağlık kurumlarından gerekli raporların alınması gerekmektedir.

İşletme içinde yer alan zarf makinaları ve matbaa makinalarının mekaniksel arızaları sürecinde görev alacak ve verilen diğer işleri yapacak. İlana başvuruda bulunacak kişilerin tüm nitelikleri ve şartları kabul etmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca ilana başvuruda bulunacak adaylar, mesleki bilgi, tecrübe, yaş, eğitim, yabancı dil gibi nitelikler ile sıralandırılacaktır. Tecrübe, öncelik durumu veya eğitim durumu gibi niteliklerini bildirmeyen adayların da varsa öncelik hakkı geçersiz sayılacak, işlem sonrası tekrar düzeltmek mümkün olmayacaktır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr adresinden başvuru yapabileceği gibi ilgili İSKUR il müdürlükleri aracılığıyla da başvuru yapabilecekler. Kişilerin adreslerinin nüfusa kayıtlı olması gerekmektedir. Aksi takdir de başvuru yapılamayacaktır.

Alınacak Personel: 2

Eğitim bilgisi: En az lise veya dengi

Son başvuru tarihi: 24 Mart 2016

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr bağlantısını takip ederek, başvuru işlemini gerçekleştirebilirler.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.