Cevdetiye Sulama Birliği Mühendis Alım İlanı 2016

17 Mart 2016 Perşembe, 10:37
Cevdetiye Sulama Birliği Mühendis Alım İlanı 2016

Yayınlanan ilan niteliklerini taşıyan personel alımı gerçekleştirilecektir. Cevdetiye Sulama Birliği Mühendis Alım İlanı 2016 yayınlandı.

İlan niteliklerine uygun ziraat mühendisi alımı gerçekleştirilecektir. İlan niteliklerine uygun olduğunu düşünen adaylar, İSKUR’un resmi web sayfası üzerinden ve bağlı bulundukları il/ilçe İSKUR müdürlüklerinden başvuru yapabilirler.

Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adayların mutlaka adrese dayalı nüfus kayıtlarında bulunması gerekmektedir. Bulunmayan adayların adaylık başvuruları yapılamayacaktır. Ayrıca tüm adaylar; başvuru sırasında ve sonrasında niteliklere uygun olduğunu belirten döküman, evrak veya belgeleri ibraz etmek zorundadır. Yapılacak olan personel alımına ilişkin; adayların başvuru tarihleri 16 Mart 2016 ve 24 Mart 2016 tarihleri arasında belirtilmiştir. 

Tarihi kaçıran ve başvuruyu yapmayan adaylar, herhangi bir süre uzatılması veya hak tanınmasıyla alakalı imkana sahip olmayacaklar. Belirtilen süre zarfları başvuru tarihleri uzatılmayacak başvuru tarihleridir.

Cevdetiye Sulama Birliği Mühendis Alım İlanı 2016’ya  başvuracak adayların 2014 KPSS sınavına katılmış olması ve en az 60 puan almış olması gerekli görülmüştür.

Adayların seçimleri en yüksek puandan en düşük puana doğru şekillendirilecektir.

İlana başvurusu onaylanıp göreve davet edilen adaylar, belirtilen süre içerisinde görev başı yapmak zorundadır. Hiç bir sebep belirtmeksizin görevini yerine getirmeyen adayların; adaylık işlemleri ve bu adaylığından kazandığı hakları silinecektir. Göreve çağırılan adayların mutlaka bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca başvuru yapan adayların, öncelik durumları, tecrübe, yabancı dil ve eğitim gibi niteliklerini de başvuru sırasında belirtmesi gerekmektedir. Tüm adaylar, vermiş oldukları bu bilgileri ve nitelikleri başvuru sırasında ibraz etmekle yükümlüdür.

Alınacak Meslek Kolu:
Ziraat Mühendisi

Son başvuru tarihi: 24 Mart 2016Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.