Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

11 Mart 2015 Çarşamba, 18:26
Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanıNiğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015
NİĞDE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Hükümlerine göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, Özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 Sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, Özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi (Aşağıda açıklamalar kısmında koşul belirtilmeyen kadrolar için KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak.) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.

BİRİMİ VE BÖLÜMÜ

ANABİLİMDALI VEYA ALANI

ÜNVANI

ADET

AÇIKLAMALAR

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Eğitim Bilimleri

Eğitim Programları ve Öğretim

Yardımcı Doçent

1


Güzel Sanatlar Eğitimi

Resim-İş Eğitimi

Yardımcı Doçent

1


Yabancı Diller Eğitimi

İngiliz Dili Eğitimi

Yardımcı Doçent

1


MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Makine Mühendisliği

Mekanik

Yardımcı Doçent

1


TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

FAK.

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri

Yardımcı Doçent

1

KPDS, ÜDS veya YDS’den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.

Tarımsal Genetik Mühendisliği

Tarımsal Biyoinformatik

Yardımcı Doçent

1

KPDS, ÜDS veya YDS’den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği


Doçent

1

NİĞDE TEKNİK BİLİMLER M.Y.O.

Elektronik ve Otomasyon

Mekatronik

Yardımcı Doçent

1


BOR MESLEK YÜKSEKOKULU

Veterinerlik

Laborant ve Veteriner Sağlık

Yardımcı Doçent

1
Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.