Az Sermaye ile Yapılacak İş Fikirleri

05 Şubat 2015 Perşembe, 15:36
Az Sermaye ile Yapılacak İş Fikirleri

Az Sermaye ile Yapılacak İşler

Az Sermaye ile Yapılacak İş Fikirleri

Az sermaye ile yapılacak iş fikirleri arıyorsanız bu makalemizi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Az sermaye ile yapılacak iş fikirleri kapsamında ilk olarak ticareti önerebiliriz. Özellikle küçük çaplı da olsa başlayacağınız ticaret, ilerleyen zamanlarda sizi daha büyük noktalara getirecektir. Bugün birçok kişi hangi işi yapacağına düzgün bir şekilde karar veremiyor olsa da, aslında yapılabilecek çok güzel işler bulunuyor.

Az sermaye ile öncelikli olarak tekstil işine girebileceğinizin altını çizelim. Bu sektörün son derece ucuz ve uygun olduğunu ve az bir para ile bile çok rahat ticaret yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Bugün birçok tekstil firması, ürünleri kilo üzerinden sattığı için sizlerde kilo hesabı ile bu alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Az sermaye ile yapılacak iş fikirleri kapsamında bir diğer önerimiz ise gıda sektörüdür. Gıda sektöründe çok uygun fiyatlarla bayilik vermekte olan firmalar bulunmaktadır. Özellikle son 5 senedir çok revaçta olan çiğköfte zincirleri, ciddi anlamda satışlar yapmaktadır. Özellikle adını çok iyi duyurmuş olan ve hepimizin de yakından tanıdığı 1 – 2 firma uygun fiyatlarla bizlere bayilik vermektedir. Bu bayiliklerin en büyük özelliği ise, siz malınızı aldıktan sonra paranızı ödeyebiliyor olmanızdır.

Az sermaye ile yapılacak iş fikirleri gıda ve tekstil sektörleri olup, en çok bu sektörler üzerinde durulmasını tavsiye ediyoruz. Zira diğer sektörlere girme çabanız bile yetersiz kalabilir. Çünkü kredi çekmek ya da borç para alıp yeni bir iş açmak her zaman çok ama çok riskli olmuştur.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.