Paramedik Maaşları 2015

01 Mart 2015 Pazar, 20:17
Paramedik Maaşları 2015

Paramedik Maaşları Ne Kadar?Paramedik Maaşları 2015

Paramedik maaşları 2015
yılında birçok memurun maaşı gibi artmaya devam etti. Ortalama %5 oranında zam alan devlet memurları arasında paramediklerin de olması onlara da yaradı diyebiliriz. İşlerinin zor olması ve aynı zamanda da yorucu bir tempoda çalışıyor olmaları aslında onların birçok sağlık çalışanından daha fazla maaş almasını gerektirmektedir.

Paramedik maaşları Ocak ayı başta olmak üzere birde Temmuz ayında zam alacaktır. Alınan zamların kesintileri olduğu gibi aynı zamanda birde ailesi ve çocuğu onlara da yardımlar yapılmaktadır. Paramediklerin sağlık çalışanlarından ayrılmaması ve aynı muameleyi görüyor olmaları aslında oldukça iyi bir durum diyebiliriz.

Paramedik maaşları 2015 de zamlandıktan sonra ortalama olarak 2 bin TL – 2 bin 500 TL civarlarında verilmektedir. Bu oranlarda para alan paramedikler bu yıl içerisinde Temmuz ayında da zam alacaklardır. Aldıkları zam Ocak ayında alınan zam ile aynı oranda olacağı için pek bir farklılık olmayacaktır.

Paramedik maaşları 2015 yılında tam olarak ne zaman artacak ve ilerleyen yıllarda ne olacağı hakkında bilgi almak isterseniz internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.