Silifke’de belediye personeli sağlık taramasından geçti

08 Şubat 2015 Pazar, 10:10
Silifke'de belediye personeli sağlık taramasından geçti

MERSİN (AA) – Silifke Belediyesi’nde çalışan memur ve sözleşmeli işçiler, sağlık taramasından geçirildi.Silifke’de belediye personeli sağlık taramasından geçti

MERSİN (AA) – Silifke Belediyesi’nde çalışan memur ve sözleşmeli işçiler, sağlık taramasından geçirildi.

Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, yaptığı yazılı açıklamada, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında personelin sağlık taramasından geçirildiğini belirtti.

Daha güzel bir Silifke için var güçleriyle çalışan belediye personelinin sağlığının kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Turgut, şunları kaydetti:

“Belediye personeline, yapmış oldukları işe bağlı olarak gelişebilecek sağlık problemlerini önceden tespit etmek ve çalışanları bu risklerden korumak amacıyla sağlık taramasından geçiriyoruz. Amacımız eğitimli ve sağlıklı personelimizle halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek. Halkımıza hizmetin aksamaması için özveriyle çalışan belediye personelimizin bilinçli ve sağlıklı olması önceliğimizdir. Personelimiz sağlıklı olsun ki verimlilik artsın. Personelimizin sağlığı bizim için her şeyden önde gelir. Onların sağlıklı olarak hizmet vermeleri, bizlere güven veren halkımızı da memnun edecektir. Hizmet verimliliği sağlıktan geçer. Sağlıklı yaşam, sağlıklı hizmettir.”
AAYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.