Memur-Sen ve Hak-İş 1 Mayıs'ı Konya'da kutlayacak

03 Nisan 2015 Cuma, 10:49

ANKARA (AA) – Memur-Sen Genel Başkan Vekili Günay Kaya ve Hak-İş Genel Başkan Vekili Mehmet Şahin iki konfederasyonun bu yıl 1 Mayıs'ı Konya'da birlikte kutlayacağını açıkladı.
Memur-Sen ve Hak-İş 1 Mayıs’ı Konya’da kutlayacak

ANKARA (AA) – Memur-Sen Genel Başkan Vekili Günay Kaya ve Hak-İş Genel Başkan Vekili Mehmet Şahin iki konfederasyonun bu yıl 1 Mayıs’ı Konya’da birlikte kutlayacağını açıkladı.

Memur-Sen ve Hak-İş tarafından yapılan ortak yazılı açıklamada, Memur-Sen Genel Başkan Vekili Kaya ve Hak-İş Genel Başkan Vekili Şahin ile beraberindeki heyetlerin 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili Memur-Sen Genel Merkezinde biraraya geldiği belirtildi.

Görüşmelerin ardından iki konfederasyonun bu yıl 1 Mayıs’ı Konya’da birlikte kutlama konusunda görüş birliğine vardığı bildirilerek, şunlar kaydedildi:

“Hak-İş ve Memur-Sen, 1 Mayıslarda verilecek mesajların içeriği ve gücünün önemine inanmaktadır. Memur-Sen ve Hak-İş 1 Mayıs’ın işçilerin, memurların, emeklilerin, işsizlerin, kadınların, erkeklerin, gençlerin, çocukların, yaşlıların, kısacası toplumun tamamının sorunlarının dile getirildiği ve çözüm önerilerinin sunulduğu bir platform olmasından yanadır. Hak-İş ve Memur-Sen olarak, bütün halkımızı Konya’da 1 Mayıs kutlamalarına katılmaya ve taleplerini dile getirmeye davet ediyoruz.”
AAYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.