Halk Bankası Personel Alım Sonuçları Açıklanıyor!

05 Eylül 2014 Cuma, 22:13
Halk Bankası Personel Alım Sonuçları Açıklanıyor!

Personel Alım Sonuçları Açıklanıyor!Halk Bankası Personel Alım Sonuçları Açıklanıyor!

Halk Bankası Genel Müdürlüğü yaptığı bir açıklama ile bölge koordinatörlükleri ve şubeleri için servis görevlileri alımı yapmaya karar vermiştir. 17 Ağustos’ta Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Erzurum, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul (Anadolu-Avrupa), İzmir, Samsun, Kayseri ve Trabzon olmak üzere 14 merkezde çoktan seçmeli olacak şekilde test yapılacak ve personeller bu sınavlara göre alımlar yapacaklar. Ayrıca Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya göre sonuçlar Cuma ve Pazartesi günleri açıklanacaktır.


Sınavda değerlendirme doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak olup, değerlendirilmesi ise adayların tercih ettiği illere göre yapılacaktır. Başarı sırasına göre yapılacak olan yerleştirmeler ise adayların puanlarına bağlı olarak yapılacaktır.

Sınavda adaylar 60 puan ve üzerinde aldıkları takdirde mülakatlara çağırılacaklardır. Eğer sayı fazla olursa banka öncelik hakkını yazılı sınavda başarılı olanlardan yana kullanabilir. Bu nedenle asla sınava kesin gözü ile bakıp garanti altında olduğu hissedilmemelidir.

Sınav sonuçları ise Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresi üzerinden yayınlanacaktır. Adaylar bu adres üzerinden kontrol edebilir ve durumlarına bakabilirler.

Mülakatı hak eden ve çağırılması beklenen kişilerin listeleri ve yanlarında getirmeleri gereken belgeler, www.halkbank.com.tr adresinden duyurulacaktır. Mülakat sırasında ise adayların yazılı sınavdan aldıkları puanlara da bakılarak genel bir değerlendirme yapılıp personel alımı yapılacaktır.Yorum

  1. cemal aslan

    30 Ekim 2014 at 15:24

    bizi bankadan usandırmadan açıklayınız lütfen.

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.