Enerji Bir-Sen’den AK Parti İl Başkanı Özkeçeci’ye ziyaret

05 Şubat 2015 Perşembe, 11:20
Enerji Bir-Sen'den AK Parti İl Başkanı Özkeçeci'ye ziyaret

GAZİANTEP (AA) – Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Enerji, Sanayi ve Madencilik Çalışanları Birliği Sendikası (Enerji Bir-Sen) Gaziantep yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.Enerji Bir-Sen’den AK Parti İl Başkanı Özkeçeci’ye ziyaret

GAZİANTEP (AA) – Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Enerji, Sanayi ve Madencilik Çalışanları Birliği Sendikası (Enerji Bir-Sen) Gaziantep yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Enerji Bir-Sen Denetleme Kurulu ve GAP Şube Teşkilat Başkanı Ali Yücel ve Enerji Bir-Sen Gaziantep il yönetim kurulu üyeleri, Özkeçeci ile görüş alışverişinde bulundu.

Sendikal çalışmaları hakkında bilgiler veren Yücel, Türkiye genelinde Enerji kolunda yetkili sendika olarak hızla büyüdüklerini belirtti.

Özkeçeci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bize güvenin. Sizlerin de desteğiyle güzel çalışmalara imza atacağız. Sivil toplum kuruluşlarımızın tüm görüş ve önerilerini önemsiyoruz. Güveninizi ve desteğinizi esirgemeyin” ifadelerini kullandı.
AAYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.