Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Farklı firmaların bünyesinde farklı sektörlerde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapılacaktır. İlana başvuru yapacak olan adayların firmalar tarafından belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Başta İstanbul, Ankara, Tekirdağ, Bursa, İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne ve Eskişehir olmak üzere Türkiye genelinde bulunan farklı firmalarda görev yapmak üzere Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılıyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları, alım yapılacak iller ve başvuru süreci nedir? İşte detaylar;

ALINACAK PERSONEL:

Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Sivas, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Düzce ve Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

Darüşşafaka Cemiyeti, Başkent Üniversitesi, Yılport Holding, Yurtiçi Lojistik, İstanbul Aydın Üniversitesi, Kiğılı ve Acıbadem Saplık Grubu olmak üzere farklı firmalara için Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Güvenlik kimliğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Güvenlik ve disiplin kurallarını bilen, uygulayan, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı ve Detaylar İçin http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&pkw=güvenlik görevlisi Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir