Türk Hava Yolları Yüzde 50 İndirim Başlattı

10 Eylül 2015 Perşembe, 11:31
Türk Hava Yolları Yüzde 50 İndirim Başlattı

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları bayram süresi boyunca indirim ve kampanyalar yapmaya devam ediyor. Özellikle Kurban Bayramı’nın uzun olması sebebi ile birçok kişinin seyahat edeceğini düşünen THY, son yaptığı açıklama ile asker ve polislere %50 indirim uygulayacağını duyurdu.Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları bayram süresi boyunca indirim ve kampanyalar yapmaya devam ediyor. Özellikle Kurban Bayramı’nın uzun olması sebebi ile birçok kişinin seyahat edeceğini düşünen THY, son yaptığı açıklama ile asker ve polislere %50 indirim uygulayacağını duyurdu.

17 Eylül 2015 – 4 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacak olan indirim süresince Eminiyet Müdürlüğü ve TSK içerisinde bulunan bazı personeller yararlanabilecek. Kolluk kuvvetleri ile silahlı kuvvetlere böylesine bir indirim yapan Türk Hava Yolları ilerleyen zamanlarda vatandaşlar içinde böyle uçak bileti indirimleri sunacağını belirtiyor.

İNDİRİMDEN KİMLER FAYDALANABİLECEK?

Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis, TSK’da subay, astsubay, uzman çavuş, uzman onbaşı, sözleşmeli er ile erbaş, askerlik hizmetini yapan er ve erbaş, Jandarma Genel Komutanlığı’nda görevli subay, astsubay, uzman jandarma çavuş, uzman er ile erbaşlar ile askerlik hizmetini yapanlara ve bu kişilerin en ve çocuklarına da ayrıca indirim uygulanabilecektir.

KİMLİK ŞART

Yüzde 50 indirim ile uçmak isteyen personelin kimlik göstermesi ise zorunlu. Yanında kimliği olmayan kişilerin indirim faydalanması söz konusu olmayacaktır.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.