Home / Gündem / SICAKLIKLAR GİDECEK VE TEKRAR GELECEK

SICAKLIKLAR GİDECEK VE TEKRAR GELECEK

Meteoroloji yaptığı açıklamasında sıcaklıkların bu hafta itibarı ile azalacağını ve biraz da olsa bir rahatlama olacağını ifade etti.

SICAKLIKLAR GİDECEK VE TEKRAR GELECEK

Meteoroloji yaptığı açıklamasında sıcaklıkların bu hafta itibarı ile azalacağını ve biraz da olsa bir rahatlama olacağını ifade etti. Bu rahatlamanın çok fazla uzun sürmeyeceğini ifade eden meteoroloji kısa zamanlıda olsa bu hafta içerisinde yağmurların geleceğini ifade etti. Uzun bir süre yağmur almayacak olan ülkemizde sıcaklıklar tekrar artacak.

YAĞMUR KISA SÜRECEK

Yağmurun kısa süreceğini açıklayan meteoroloji arkasından “ sıcak fırtına “ geleceğini duyurdu. Yurtdışı üzerinden gelecek olan fırtınanın ise çok bunaltıcı sıcaklar olacağı söyleniyor.

DIŞARIYA KESİNLİKLE ÇIKMAYIN

Uzmanlar ve meteoroloji saat 13:00 – 16:00 arasında sıcakların en üst seviyelere çıkacağını ve bu nedenle de hastalıkların özellikle bu saatlerde ortaya çıktığını söylüyorlar. Sıcaklıklar nedeni ile dışarıya çıkılmaması gerektiğini söyleyen uzmanlar akşam 17:00’dan sonra sıcakların kırıldığını bildiriyorlar.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir