OYUN OYNAYAN MEMURA SORUŞTURMA

31 Mayıs 2015 Pazar, 00:43
OYUN OYNAYAN MEMURA SORUŞTURMA

Geçtiğimiz günlerde Habertürk gazetesinde çıkan bir habere göre bir hastane görevlisi memur önünde sıra numarası almak için bekleyen hastaya rağmen bilgisayardan oyun oynamaya devam ediyor.

OYUN OYNAYAN MEMURA SORUŞTURMA

Geçtiğimiz günlerde Habertürk gazetesinde çıkan bir habere göre bir hastane görevlisi memur önünde sıra numarası almak için bekleyen hastaya rağmen bilgisayardan oyun oynamaya devam ediyor. Hasta sıra numarası almak için beklerken, memurun ise bilgisayarında oyun oynaması bir başka vatandaşın dikkatini çekiyor. Memurun fotoğrafını çeken ve sosyal medyaya yükleyen vatandaşın bu fotoğrafı ise birçok kişinin tepkisini çekiyor.

CANDY CRUSH OYNUYORMUŞ

Fotoğraftan da görüldüğü üzere masa başında oturan memur Candy Crush adlı oyunu oynuyor. Oyunun bitmesini bekleyen memurun bu davranışı sosyal medya üzerinde çok konuşulurken fotoğrafın çokça paylaşılması ve yetkililere ulaşması ise çok uzun sürmedi.

SORUŞTURMA AÇILDI

Bu fotoğraf sonrasında memurun işini yapmaması ve hastane gibi bir ortamda hastaları bekletmesi sebebi ile hastane müdürlüğü tarafından memura soruşturma açıldı. Açılan soruşturmanın sonucu ise emsal teşkil edecek gibi duruyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.