O MEMURLARIN MAAŞLARI GERİ ALINACAK

04 Mayıs 2015 Pazartesi, 20:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan KPSS’de usulsüzlük yapan ve memur olarak çalışan kişilerin maaşlarının geri alınması yönünde bazı açıklamalarda bulunmuştu.

O MEMURLARIN MAAŞLARI GERİ ALINACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan KPSS’de usulsüzlük yapan ve memur olarak çalışan kişilerin maaşlarının geri alınması yönünde bazı açıklamalarda bulunmuştu. Şuanda birçok kişinin konuştuğu bu konu hakkında devlet adımlar atmaya devam ediyor. Daha önce örneklerinin bulunduğu maaşı geri alma konusunda o memurlara kötü haber geldi.

KPSS’de usulsüzlük yapan tüm memurlar memurluktan atılacak ve kazandıkları paralar ve maaşların hepsi geri alınacak. Cumhurbaşkanının söylediği ve söylediği günden bugüne birçok kişinin ağzında olan olay artık gerçek oluyor diyebiliriz.

İŞ MAHKEMELERDE

Öncelikli olarak mahkeme memurun durumu için karar verecek ve memurluğunu düşürecek. Daha sonrasında ise memurdan bugüne kadar kazandığı tüm paraları geri isteyebilecek. Şuanda çalışmaları devam eden bu konu üzerinde birçok kişinin bu durumdan zarar göreceği tahminleri konuşuluyor. Özellikle KPSS’de kopya iddiaları konusunda titiz çalışan devlet kısa zaman içerisinde bunu da ortaya çıkartacak gibi duruyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.