Home / Gündem / Muharrem İnce Kafeyi Kapattırdı

Muharrem İnce Kafeyi Kapattırdı

Muharrem İnce Yalova Kafe’de Kavgası Sonrasında Kafe Zabıtalar Tarafından Kapatıldı.Geçtiğimiz gün Yalova’da bir kafede yayınlanan videoda kendisine propaganda yaptırmayan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile Yalova Merkez’de bir kafe işletme sahibinin videosu çıkmıştı. Bu videoda kendisine CHP lehinde propaganda yaptırmaya izin vermeyen kafe sahibinin kafesinin bugün katıldığı ifade edildi.

TARTIŞMA ÇIKTI

Kafe sahibi işletmeci ile CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce arasında kısa süreli bir tartışma çıktı. Videodan da anlaşılacağı üzere Muharrem İnce kafe işletmecisinin üzerine yürüyerek tehdit etti. İşlerin bu kadar büyüyeceğini tahmin etmeyen işletme sahibi ise daha sonrasında çekilen videoları internete yüklediklerini ve 45 – 50 dakika sonra zabıta ekiplerinin kafeye geldiklerini ifade etti.

KAFE KAPATILDI

CHP’li belediyesine ait zabıta ekipleri, bugün kafeye giderek kafeyi mühürledi. Zabıta ekiplerinin Muharrem İnce’den sonra oraya giderek kafeyi mühürlemesi ve kapatması ise hem sosyal medya hem de Yalova üzerinde ciddi bir tepki topladı.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir