Memurlara Müjde

14 Ocak 2016 Perşembe, 00:14

Memurlara ve Memur Olacaklara Müjdeli Haber Verildi. İşte Detaylar…Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kamu görevlileri lehine sonuçlar doğuracak kazanımlar için sona gelindiğini ve memurların talep ve beklentilerin kazanıma dönüştürüleceği müjdesini verdi. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı sendika genel merkezinde ziyaret eden Soylu, Genel Başkan Ali Yalçın ile bir süre ikili görüşme gerçekleştirdi. Ziyarette Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları hazır bulundu.

MEMURLARIN TALEPLERİ İÇİN ‘SONA GELİNDİ’

MÜJDESİ Bakan Soylu, memurların talep ve beklentilerinin kazanıma dönüştürülmesi konusunda son yaklaşıldığını vurguladı. Ziyarette, Bakan Süleyman Soylu ve Daha sonra Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları, Bakan Yardımcısı Orhan Yiğin, Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu katılımıyla geniş katılımlı istişare toplantısı yapıldı.

MEMURUN TALEPLERİ VE SORUNLAR BAKAN SOYLU’YA İLETİLDİ

İstişare toplantısında Yalçın, Bakan Soylu’ya 3. Dönem Toplu Sözleşmelerinde 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi öngörülen hükümler ile 2016 Ocak ayı sonuna kadar gerçekleştirilmesi gereken hükümlerin ivedilikle sonuçlandırılması gerektiğini vurguladı. Yalçın, bugüne kadar KPDK’da gündeme getirilen ve üzerinde değerlendirme yapılan konuları da Bakan Soylu’ya iletti.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.