Kurban Bayramı Tatiline Çıkanlar Buna Dikkat

21 Eylül 2015 Pazartesi, 18:00
Kurban Bayramı Tatiline Çıkanlar Buna Dikkat

Kurban Bayramında Çok Tercih Edilen Bu Konuya Dikkat Edilmemesi Halinde Eldeki Tüm Paraları Kaybetmek Oldukça Mümkün.Kurban Bayramı tatili yaklaşırken tatilin 9 gün olması birçok kişiyi tatil için teşvik ediyor. Özellikle bayram tatiline çıkacak olan milyonlarca kişi arabası olmadığı için araba kiralama firmalarına akın etmektedir. Bu durum karşısında ise dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. 

Uzmanlar bu konuda uyarıları sıralarken özellikle araç kiralayacak olan kişilerin kaliteli ve bilindik firmaları seçmelerini söyledi. Bir süredir piyasada olan KCS firmasının sahibi Kaan Çalpan, birçok kişiye araba verirken boş senet imzalattırıldığını ifade ediyor.

BOŞ SENETLERE DİKKAT

Boş senet imzalattıran firmaların “ olası bir kaza için “ diyerek ifade kullanmaları ve kişilere boş seneler imzalattırmalarını eleştiren Çalpan, bu konuda çok dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor.

Daha önce bu tarz olayların olduğunu ve insanların gereksiz yere paralar ödediğini ifade eden firma sahibi, bu konuda dikkatli olunmadığı taktirde eldeki paranın tamamının gidebileceği ifade ediliyor.

Özellikle bayram arifesinde bu konuya çok dikkat edilmesi için defalarca uyarılar yapılmaktadır.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.