İstiklal’de Patlama Meydana Geldi

İstiklal Caddesi’nde bir patlama gerçekleşti, olay yerinde ekipler inceleme yapıyorlar.

 İstiklal’de Patlama Meydana Geldi

İstanbul İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada, 2 kişi öldü 7 kişi yaralandığı belirtiliyor. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilirken bölgede yoğun güvenlik önlemleri alınmış durumda. Patlamanın canlı bomba olduğu bilgisi iletildi. Kolluk kuvvetleri incelemelerini sürdürürken, olay yerinin çevresinde de helikopter ile inceleme yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Yürekler Ağızlara Geldi

İstanbul İstiklal Caddesi üzerinde oldukça üzücü bir olay yaşandı. İstiklal Caddesi’nde patlamanın yaşanmasıyla beraber yürekler ağızlara geldi. Olay yerinde çok sayıda insanın olduğu bilgisi verilirken, yaralıların da olduğu bilgisi paylaşıldı. Şuan için gelen bilgiler doğrultusunda 2 kişinin ölduğü ve 7 kişinin de yaralandığı iletildi. Olay yerine çok sayıda polis, ambulans ve kolluk kuvveti mensupları sevk edilirken, İstiklal Caddesi üzerinde helikopterlerin de incelemeler yaptığı belirtildi.

Bir AVM çevresinde gerçekleşen saldırıda daha fazla ölü ve yaralıların olacağı ihtimali üzerinde duruluyor.

Akıllara Ankara Saldırısı Geldi

İstiklal caddesinde yaşanan patlamanın ardından akıllara Ankara saldırısı geldi. Vatandaşlar durumdan son derece tedirgin oldular. Nevruz kutlamalarının da yaklaşıyor oluşuyla, tüm vatandaşlar kötü haberler duymaktan korkuyorlar. Bir canlı bomba saldırısının da İstanbul İstiklal Caddesinden gelişi, hepimizi tedirgin ediyor.

Ayrıca canlı bombanın başka kalabalık bir yere gitmeye çalışırken patladığı bilgisi iletiliyor. Hain saldırıyı gerçekleştiren kişi kendini daha kalabalık bir yerde patlatacaktı.

Olay yerinde incelemeler sürüyor, araç giriş çıkışları ise yasaklanmış durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir