İstifa Çağrılarını Değerlendireceğim

12 Ekim 2015 Pazartesi, 14:13

Ankara'da Yaşanan Patlama Sonrasında İçişleri Bakanı İstifa Edebileceğini Açıkladı.Ankara’da yaşanan patlama olay sonrasında 97 vatandaşın hayatın kaybetmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Selami Altınok yaptığı açıklama sonrasında gelen istifa çağrılarını değerlendireceğini bildirdi.


İSTİFA ÇAĞRILARINI DEĞERLENDİRECEĞİM

Selami Altınok Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gelen istifa çağrılarını ise değerlendireceğini bildirdi. Özellikle 97 kişinin hayatını kaybettiği böyle bir elim olay sonrasında o pozisyonda kalmasını yadırgayan siyasetçilerin de hedefinde olan bakan, istifa çağrılarını değerlendireceğini bildirirken, şimdilik beklemede olduğunu ifade etti.

“ OLAY RAPORLARINI BEKLİYORUM “

Olaya ilişkin raporları beklediğini ifade eden Selami Altınok, “ Olay raporlarını bekliyorum. Bildiğiniz üzere müfettişler görevlendirildi ve incelemeler yapılıyor. Bu incelemelerden sonra, istifa çağrılarını da değerlendireceğim. “ dediği öğrenildi.

BİRÇOK DERS ÇIKARTTIK

Saldırı sonrasında birçok ders çıkardıklarını belirten bakan, gelişmeleri yakından takip ettiğini ve ilerleyen zamanlarda kararını vereceğini açıkladı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.