İstanbul’da Sahte İçki Operasyonu

28 Ekim 2015 Çarşamba, 21:47

İstanbul'un Fatih İlçesinden Gelen Ölüm Haberleri Polisleri Sahte İçki Şebekesine Götürdü.İstanbul merkezli yürütülen soruşturmada, sahte içki üretip sattığı şüphelenilen 7 kişi gözaltına alınırken, bu sıralar 6 kişi yaşamını yitirdi.

Son günlerde Fatih ilçesindeki hastanelere şiddetli baş ağrısı, kusma, bulantı, baygınlık ve görme kaybı gibi şikayetlerin sayısı arttı. Sayının artması ile çalışma başlatan polis ekipleri, sahte içki üretimi yapıldığı düşünülen 7 kişiye ulaştı.

6 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Yoğun bakımlarda birçok kişinin kaldığını ifade eden yetkililer, bugüne kadar 6 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladılar. Aynı zamanda bu skandalın daha nerelere kadar yayıldığını bilmeyen Cinayet Büro Amirliği yetkilileri, çalışmalarını son hızla sürdürmeye devam ediyorlar. Yetkililer ölü sayısının daha da artabileceğini ifade ediyorlar.

5 LİRAYA RAKI

Sahte içki üretimini yapanlar ise 35 cclik rakıları ise 5 liraya sattıklarını ifade ediyorlar. Böylesine bir durum karşısında ise polis çok geniş çaplı bir operasyon başlattı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.