Home / Gündem / Fenerbahçe Aklandı

Fenerbahçe Aklandı

Aziz Yıldırım Mahkemenin Kararı İle Beraat Etti.2011 yılından beri mahkemesi devam eden ve yaklaşık olarak 4 yıldan beri zor zamanlar geçiren Fenerbahçe futbol takımı, bu zor zamanlarını geride bıraktı. Şike davası ile yargılanan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bir süre önce yeniden yargılanmak için başvuruda bulunmuştu. Yenilenen Şike Davası’nın 6. ve son duruşması İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Savcı Abdullah Mirza Coşkun, bir önceki duruşmada, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın da bulunduğu sanıklar için beraat istemişti.

BERAAT KARARI ÇIKTI

Aziz Yıldırımın isteği haklı bulundu ve Fenerbahçe şike davasında beraat etti. Aziz Yıldırım ile beraber beraat eden isimler ise şu şekilde: Olgun Peker, İlhan Ekşioğlu, Korcan Çelikay, Mecnun Odyakmaz, Şekip Mosturoğlu, Serdal Adalı, Yusuf Turanlı, Cemil Turan, Tamer Yelkovan, Ali Yıldırım, Selim Kımıl, İbrahim Akın, Ümit Karan.

 

BASIN AÇIKLAMASI

Kulüp bir açıklama yaparak Aziz Yıldırımda açıklama yapacağını bildirdi. Açıklama da kulüp şunlara yer verdi: “Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, 15 Ekim Perşembe günü saat 13:00’da bir basın toplantısı düzenleyecektir. Basın toplantısı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bulunan 1907 Tribünü’nde gerçekleşecektir” dendi.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir