Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi, İşsizlere Ekonomik Destekler

09 Eylül 2015 Çarşamba, 12:24
Emeklilere Faizsiz Kredi Müjdesi, İşsizlere Ekonomik Destekler

Ak Parti’nin uzun zaman önce başlattığı emeklilere faizsiz kredi çalışmalarının detayları ortaya çıktı. Buna göre emekliler maaşlarının 10 katı kadar faizsiz kredi çekebilecekler.Ak Parti’nin uzun zaman önce başlattığı emeklilere faizsiz kredi çalışmalarının detayları ortaya çıktı. Detayları ortaya çıkartan ve kısa zamanda ortaya koyacak olan Ak Parti hükümeti, artık emeklilerin faizsiz yüksek kredi çekmesine imkan sağlayacak.


Detaylarını ortaya çıkartan ve milyonlarca kişiye müjde haberi veren hükümet artık emeklilerinden kolay yoldan kredi çekmesine olanak sağlıyor.

İşte detaylar…

– Emeklilere kamu bankaları üzerinden yüksek oranlarda kredi verilebilecek.

– Verilecek olan krediler kesinlikle faizsiz olacak.

– Her emekli kendi maaşının 10 katına kadarını faizsiz olarak çekebilecek ve isterse 1 yıl sonra ödemeye başlayabilecek.

– Örnek olarak 1,500 TL emekli maaşı olan bir kişi 15,000 TL kredi çekebilecek. Bu parayı 1 yıl sonra ödemeye başlayacak. Yani 1 yıl boyunca bankaya asla bir lira bile para ödemeyecek. Sonrasında ise istediği vade seçeneği ile parayı faizsiz olarak taksitle geri ödeyebilecek.

– Emekliler uzun vade seçenekleri ile kredilerini istedikleri taksit sayıları ile aldıkları krediyi geri ödeyebilecekler.

Ak Parti hükümetinin hazırladığı 10 maddelik paket sayesinde emekliler rahat ederken işsizlere yönelikte birçok uygun fırsatlar gelmeye devam edecek. İşsizleri de unutmayan Ak Parti hükümeti, bu 10 maddelik ekonomi paketine onlar içinde birçok madde eklemeyi planlıyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.