Home / Gündem / Devlet Bahçeli’den Koalisyon Yaparız Dedi

Devlet Bahçeli’den Koalisyon Yaparız Dedi

1 Kasım Seçimleri Sonrasında MHP’nin HDP Hariç Herkesle Koalisyon Kurabileceği Açıklandı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırıkkale’de katıldığı bir düğünde gündeme dair konuları değerlendirdi. Gündemi yakından takip ettiğini ve koalisyon söylentilerini değerlendirdiklerini ifade eden Devlet Bahçeli, 1 Kasım’da seçime gidilecek olmasının tek sorumlusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti. 

1 KASIM HAYIRLI OLSUN

1 Kasım seçimlerinin Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyen Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimlerinden de bir netice alınmaması durumunda koalisyona açık olduklarını ifade etti. Özellikle Türkiye’nin zor durumlarda kalmaması adına koalisyon seçeneklerine sıcak baktıklarını ifade eden Devlet Bahçeli, koalisyon çalışmalarına yönelik çalışmaların daha önce yapıldığını fakat kimsenin kendi şartlarını kabul etmediğini belirtti.

HDP HARİÇ ŞARTLARI KABUL EDENLERLE KOALİSYON YAPARIZ

HDP harici kim şartlarımızı kabul ederse onlarla koalisyon yaparız diyen Devlet Bahçeli, 1 Kasım sonrası içinde yeşil ışık yakmış oldu.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir