Cinnet Getiren Adam Aileyi Katletti

20 Ekim 2015 Salı, 15:22
Cinnet Getiren Adam Aileyi Katletti

Cinnet Getirip Ailesinden 4 Kişiyi Öldürdü, Katilin Yaptığı Katliam Kanları Dondurdu.Gaziantep’te meydana gelen cinnet olayında ağır yaralanan Firdevs Gürsoy kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, ölü sayısı 4’e çıktı.

CİNNET GETİRİP KATLİAM YAPTI

Fatuh Mahallesi’nde Şeker Apartmanı’nın ikinci katındaki oğlu Kamil Gürsoy’un evinde cinnet getiren Kahraman Gürsoy (59), eşi Firdevs (51), gelini Hatice ve torunu Muhammet’i vurarak intihar etmişti. Hatice ve oğlu Muhammet olay yerinde, Kahraman Gürsoy ise hastanede hayatını kaybetmişti. Ağır yaralı olarak tedavi altına alınan Firdevs Gürsoy da hayatını kaybetti. Olayın ardından polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

ÇİZGİ FİLM İZLERKEN VURULDU

Öte yandan, Hatice ve Kamil Gürsoy çiftinin 4 çocuğu bulunduğu, ismi öğrenilemeyen bir çocuğun olay sırasında okulda olduğu, diğer 3’ünün ise evde bulundukları öğrenildi. 3 yaşındaki Muhammet çizgi film izlerken dedesinin silahından çıkan kurşunlarla hayatını kaybederken, diğer kardeşleri Yunus Emre ile Kahraman Gürsoy’un başka odada bulundukları için olaydan kurtuldukları belirtildi.

NEDENİ HALA ARAŞTIRILIYOR

Olay yeri inceleme ve cinayet ekipleri, yaşandığı bölgede inceleme başlattı. Savcılığın inceleme başlattığı olayın sebebi henüz belirlenemedi.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.