Home / Gündem / BENZİNE 2. İNDİRİM GELDİ

BENZİNE 2. İNDİRİM GELDİ

Hafta başında verilen benzinde indirim haberi daha bitmeden ikinci indirim haberi geldi. İkinci defa benzinde büyük indirim yapıldı.Hafta başında verilen benzinde indirim haberi daha bitmeden ikinci indirim haberi geldi. Petrol fiyatlarından aşırı düşüş benzin fiyatlarını düşürürken, ülkemizde yüksek fiyattan satılan benzin fiyatları bir anda gerilemeye başladı.

Geçtiğimiz hafta gelen 15 kuruşluk indirimin sonrasında gelen yeni haberde ise benzine 6 kuruşluk indirim yapıldığı bildirildi.

PETROL DÜŞÜYOR, İNDİRİMLER DEVAM EDECEK

Petrol fiyatlarının düşmesi tüm dünyada olumlu etki yaratırken, ülkemizde pahalı benzin fiyatları ise bir nebze de olsa azalmaya gitti. Ortalama 21 kuruşluk indirim yapılan benzin bu hafta 21 kuruş daha ucuza satın alınabilecek. Birçok firma daha da fazla indirim yaparken, orta kalitedeki tüm firmalar bu oranda indirime gittiler.

DEPODA 12 TL KAR

60 LT depo hacmine sahip olan bir araba 252 TL gibi bir rakama dolarken, şuanda 240 TL’ye çok rahat doldurulabilecek. Depoda 12 TL kar ettiren bu indirimler sonrasında yeni indirimlerin gelmesi de bekleniyor. Çünkü petrol fiyatları hiç hız kesmeden düşmeye devam ediyor. 43 dolar olan petrol fiyatı bugün bir miktar artış yaparak 46 doları aştı.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir