Başbakan: Dokunulmazlıkları Kaldıralım

17 Mart 2016 Perşembe, 13:27
Başbakan: Dokunulmazlıkları Kaldıralım

Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partiye cevap verdi. Başbakan: Dokunulmazlıkları Kaldıralım

Sürekli olarak dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde paylaşımlarda bulunan CHP ve diğer muhalefet partilere sert cevap Davutoğlu’ndan geldi. TESK Genel Merkezi’nde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu dokunulmazlıkları kaldırmak isteyen muhalefet partisi ve bu yönde paylaşımlarda bulunan partilere, hodrimeydan dedi.

Sürekli olarak dokunulmazlıklar ile gündeme gelmeye çalışan partilerin tümünü göreve çağırdığından bahseden Davutoğlu, dokunulmazlıkların hepsini kaldıralım.

Başbakan: Bekliyorum; bu konuyu meclise sunun. 

Başbakan: Dokunulmazlıkları Kaldıralım ifadesini kullandı.

Ayrıca Davutoğlu gündeme dair bazı önemli açıklamalarda da bulundu.

Doğu’da, Güneydoğu’da ve Ankarada yaşanan bu hain saldırıların ve olayların milletimizi korkutmasına ve güvensizlik ortamı oluşturulmasına çalışıldığını belirten Davutoğlu, güvenlik konusunun üstüne gittiklerini ve şuan için bahsi geçen tüm yerlerde güvenlik önlemlerinin hat safhada olduğunu belirtti. Vatandaşların güvenliklerini sağlamak için daima bir çok önlem alıyoruz, almaya da devam edeceğiz dedi.

Millet için çalışıyoruz, esnafları, üreticileri ve tüketicileri hem iç hem de dış piyasada koruyabilmek için bir çok önemli adım attık, bunlardan birisi de esnaflara faizsiz kredi duyurusudur ki esnaflardan da son derece iyi geri bildirimler aldık dedi.

Terör olayları konusunda yöneltilen sorulara da esnaflarımızın hiç birisi provokasyonlara rağmen bu terör faaliyetlerine ortaklık etmediler, terör propagandası ve faaliyeti düzenleyecek kişilerle asla iş birliğine girmediler. Bizler bu yüzden esnaflarımızın ve değerlerimizin farkında olarak, AVM’ler karşısında esnaflarımızı korumaya çalışıyoruz ifadelerini kullandı.

Özge ÖZYEĞİN | isbilgisi.com
Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.