Başbakan Binali Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti'nin Ankara'da organize ettiği iftar yemeğine katılarak burada bazı açıklamalarda bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti'nin Ankara'da organize ettiği iftar yemeğine katılarak burada bazı açıklamalarda bulundu.

30 Mayıs 2017 Salı 01:49
Başbakan Binali Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti tarafından başkent Ankara'da organize edilen iftar yemeği programına katıldı. Katıldığı program kapsamında bir konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Binali Yıldırım'ın yapmış olduğu açıklamaların detayları şu şekilde, 

'' AK PARTİ AİLESİNİN 15 YILLIK GAYRETLERİNİN SONUCUDUR''

"Ülkemiz, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine mazlumlara da kucak açacak şekilde bir gönül coğrafyası haline gelmiştir. Köklerinden beslenerek geleceğe yelken açan ülkemiz, günümüzde tüm mazlum milletlerin de umudu olmuştur. Oluşturduğu evrensel kimlik ve takdire şayan bir gelişmeyi de sayenizde, liderliğinizde bu ülke gerçekleştirdi. Tüm bu yükselen grafik şüphesiz başta siz olmak üzere bütün AK Parti ailesinin son 15 yıllık gayretlerinin sonucudur."

'' AYNI KARARLILIĞI SÜRDÜRECEĞİZ''

"Sayın Cumhurbaşkanım, değerli Genel Başkanım. Sizin sıkça bahsettiğiniz bir husus var. Nedir o? Millete dün olduğundan daha fazla temas etmek, milletle daha fazla iç içe olmak. Biz yüreğinde Anadolu olan bir siyasi hareketiz. Yoksul evlerini, dar gelirlilerin sofralarını, ihtiyaç sahiplerinin durumunu iyi biliriz. Bu duruşumuza, milletle iç içe olmaya özen göstereceğiz. Bu hareket medya pazarlarında, küresel siyaset tezgahlarında, salon toplantılarında kurulmadı. Bu hareket, yüreği memleket sevdası ile çarpan başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bir avuç Türkiye sevdalısı ile başladı. Partimizde o günden bugüne gelenler, gidenler, görev değişiklikleri oldu ama insanımıza olan sevdamızdan hiç ama hiçbir şey eksilmedi. Gelecekte de bu aynen böyle devam edecek. Bugün 80 milyona sunacağımız daha güçlü, vizyoner, gelişmiş, müreffeh bir Türkiye hayalimiz var. Bitirdiğimiz dev eserlerin, hizmetlerin üstüne yenisi inşa etme gayretini tüm tazeliğiyle muhafaza ediyoruz. 2002'den bu yana devam eden ve son 1 yılda çığ gibi büyüyen yatırımları, projeleri, reformları bir bir hayat geçirdik. Bundan sonra da gelecek hedeflerimiz için aynı kararlılığı sürdüreceğiz."


 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol