Home / Gündem / Bahçeli Yine Hayır Dedi

Bahçeli Yine Hayır Dedi

Davutoğlu’nun Randevu Talep Ettiği Devlet Bahçeli Alaycı Bir Şekilde Yine Hayır Diyerek Sırtını Çevirdi.Ankara’da yaşanan patlama sonrasında Ahmet Davutoğlu Ankara’da güvenlik zirvesi gerçekleştirirken, yaptığı açıklama da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli ile yeniden görüşeceğini açıklamıştır. Yapacağı görüşmelerde ülkelerde yaşana elim vakalarla ilgili olarak bilgi verecek olan Ahmet Davutoğlu, ortak çağrı yapmayı planladıklarını bildirmişti.

DEVLET BAHÇELİ RANDEVUYU ALAYCI BİR ŞEKİLDE REDDETTİ

Ahmet Davutoğlu vakit kaybetmeden Devlet Bahçeli’den olaylarla ilgili görüşmek için randevu talep etti ancak; MHP tarafından Başbakan’ın talebi reddedildi. MHP tarafından gelen alaycı açıklama ise halkın tepkisini çekti. Sosyal medya üzerinde tepki toplayan MHP, 96 vatandaşın öldüğü bir günde halka sırtını çevirdi ve alay etti diye, sosyal medya üzerinde tepki yağmuruna tutuldu.

MHP’nin yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Sayın Başbakan, Sayın Bahçeli’nin ‘hayır’ cevaplarına alışık olduğu için bu talebine de ‘hayır’ diyoruz.

KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞECEK

CHP liderdi Kemal Kılıçdaroğlu randevu talebini kabul ederken, Ankara’da yaşanan olaylarla ilgili olarak bilgi almayı kabul etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu bugün 15:00’da görüşecekler.

About isbilgisi

Check Also

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak İsteyenler Dikkat!

Özel Güvenlik görevlilerinin daha profesyonel hale gelmesi için bazı değişiklikler yapılıyor. Güvenlik görevlilerinin aldığı temel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir