Ankara Valiliğinden Açıklama

13 Mart 2016 Pazar, 20:11
Ankara Valiliğinden Açıklama

Ankara'da meydana gelen hain saldırıda valilikten açıklama geldi. Açıklamanın tüm detayları isbilgisi.com adresinde. Ankara Valiliğinden Açıklama: 27 Ölü 75 Yaralı Var

Hain saldırıda meydana gelen patlama da, 25 ölü 75 yaralı bulunuyor. Daha kesinlik kazanan sayı değil, ancak gelen ilk bilgiler bu yönde. Ankara’nın en işlek noktalarından olan Kızılay’da meydana gelen bu patlama yönelik, Ankara Valiliği açıklamada bulundu.

Valilikten Hain Saldırıya Açıklama Geldi

Ankara Valiliğinden Açıklama 30 Ölü 75 yaralı var şeklinde geldi. Son dakika bilgisi olarak Ankara Valiliğinden yapılan bu açıklamada, olay yerinde can veren 21 kişi olduğu söylendi. 4 kişi de olay sonrası yaşamına veda etti. Kesinleşen sayılar olmamakla beraber ilk ulaşan bilgiler bu yönde.

Teröre Lanet Yağıyor

Tüm internet ve dijital medya platformlarında teröre lanet yağıyor. Ankara’da meydana gelen hain saldırı sonrası, tüm vatandaşlar teröre lanet yağdırıyorlar. Kesinleşen net sayılar bunlar olmasa bile şuan itibariyle valilik tarafından bildirilen 25 ölü, vatandaşları yasa boğdu. Ülkemizi, kara bir örtü sardı.


Vatandaşlar Tedirgin

Ankara Valiliğinden Açıklama: 25 Ölü 75 Yaralı Var şeklinde bilgi gelince, tüm vatandaşlar tepki yağdırdılar. Dışarı çıkmaya dahi korkacağımız dönemlere geldik, Allah sonumuzu hayır etsin paylaşımları aldı başını gidiyor. Olayla ilgili şuan için daha kesin bilgiler ulaştırabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm detayları anlık olarak sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Ayrıca sosyal medya platformlarının engellenmeye başladığı bilgisini de sizlere ulaştırmak istiyoruz. Yayın yasağı olacağı da gelen bilgiler arasında.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.